Ben je nieuw bij de EGZ? Dan hopen we dat je je snel thuis voelt. Of je nu voor de eerste keer op bezoek komt of al wat langer onze samenkomsten bezoekt: We zijn blij dat je er bent!
Als je ergens nieuw bent, is het logisch dat je vragen hebt of meer wilt weten over wat er bijvoorbeeld op zondagochtend allemaal gebeurt. We maken je daarom graag alvast een beetje wegwijs, door je iets meer te vertellen over onze samenkomst op zondag.
Bij iedere samenkomst staat het welkomstteam bij de deur om je te verwelkomen. Eenmaal binnen maakt het welkomstteam je graag wegwijs in onze kerk. Je kunt bij hen terecht met al je vragen of om een praatje te maken.
De kinderen in de EGZ komen elke zondag bij elkaar en volgen een eigen programma. Dat doen ze in hun eigen ruimte met hun eigen groep. De kinderen starten in de grote zaal en gaan na de eerste twee aanbiddingnummers naar hun eigen ruimte. Lees hier verder over de kinderkerk.
Wij hebben geen programmaboekje van de dienst (liturgie), maar bepaalde onderdelen komen bijna elke samenkomst aan de orde. Alle onderdelen dragen bij aan één doel: samen God ontmoeten!
Na de dienst drinken we koffie en ontmoeten we elkaar. Daar ben je van harte voor uitgenodigd! Komen er tijdens de dienst allerlei vragen bij je boven? Dan kun je die nu aan iemand van het gastenteam stellen.
Meer weten? Neem contact met ons op via info(at)evangelischegemeente.nl
Onze vrienden en familie houden we wekelijks op de hoogte door middel van onze nieuwsbrief. Ook om onze diensten via de livestream te kunnen bekijken wordt de link via de nieuwsbrief verstuurd. Om ook de nieuwsbrief te ontvangen kun je je hier aanmelden als vriend van de EGZ!